Корзина
33 отзыва
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
+380502024000
+38050202-40-00
+38098916-17-15
Як вибрати Деревоподрібнювача?

Як вибрати Деревоподрібнювача?

Як вибрати Деревоподрібнювача?

Як вибрати Деревоподрібнювача?

Як вибрати Деревоподрібнювача?

Перш відмінність ― тип рублячого механізму  (барабанна або дисковий). Різниці в якості тріски тут не буде спостерігатися, а ось в споживаної потужності відмінності досить значні. Так наприклад дискова http://slavles.com.ua/p65954916-izmelchiteli-vetok-scheporez.html з двигуном 18-50 Л.С .. справляється з колодами 10-25 см, у той час, як барабанний http: // slavles.com.ua/p65946929-derevodrobilka-drevesiny.html з двигуном 18-50 к.с. вельми бадьоро гризе колоди до 10 см. Хочу зауважити, що дешевше виходять дискові модель через свою простоти конструкції. Також Подрібнювачі деревини відрізняються типом приводу від Вома Деревоподрібнювач, Щепорези, назв багато функція одна. Мають дуже великим модельний ряд. трактора, від електродвигуна і від дизельного двигуна. Взагалі підбір подрібнювача повинен виходити з вимог до тріски, місця роботи подрібнювача і звичайно ж від переробляється.

Грамотну консультацію по підбору якісного європейського обладнання можна отримати у офіційних представників заводів,благо їх не так багато (наприклад компанія Славлесінструмент ― знаходиться в Харкові і відправляють обладнання в будь-який куточок країни в той час як перепродавців, накручують ціну в рази, набагато більше, до того ж продавці рідко розбираються в тонкощах підбору устаткування і часто клієнт отримує або НЕ зовсім те, що потрібно, або зовсім не те.

Джерело: http://slavles.com.ua/

http://slavles.com.ua/

Предыдущие статьи