Корзина
38 отзывов
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
+380502024000
+380989161715

Мульчування грунту

Мульчування грунту

Мульчування грунту - проста і вельми ефективна технологія успішного землеробства. В якості мульчі використовують кору або тріску. Мульча розкладається на поверхні обробленої грунту, в якій вирощують овочі (полуницю, томати, огірки), а також квіти...

МУЛЬЧУВАННЯ ГРУНТУ деревною тріскою

 

 Мульчування грунту деревною тріскою

Вигода від використання тріски отриманої на рубальних машинах ВХ-42 Щепорез(http://slavles.com.ua/p65954916-izmelchiteli-vetok-scheporez.html) , в якості мульчі

Мульчування грунту ― проста і вельми ефективна технологія успішного землеробства. В якості мульчі використовують кору або тріску. Мульча розкладається на поверхні обробленої грунту, в якій вирощують овочі (полуницю, томати, огірки), а також квіти та інші декоративні культури.

 

Тріска, яка виготовлена ​​на рубальних машинах ВХ-42 Щепорез, дуже хороша для розміщення її по поверхні землі, так як не допускає ущільнення грунту. Природні кольори деревної тріски можуть гармоніювати з околицями, а протилежні, яскраві кольори, застосовуються, коли хочеться виділитися з природного кольору грунту і рослинності, відокремлюючи насадження.

 

Переваги при використанні тріски для мульчування наступні:

 

Мульча перешкоджає випаровуванню вологи з грунту біля коріння рослини

Мульчування захищає коріння рослин від крайніх температур: перегрівання влітку і промерзання

При правильному використанні органічної мульчі в грунті досягається оптимальний рівень кислотності для кожної рослини

Органічні мульчуючі матеріали збагачують грунт корисними речовинами і покращують її структуру, тобто працюють як кондиціонер для грунту

Мульчування "замикає" корисні речовини в грунті, перешкоджаючи їх вимивання й вивітрюванню

Мульча пригнічує ріст бур'янів

Органічна мульча сприяє розмноженню та ефективній роботі мікроорганізмів у грунті

Мульчування захищає рослини від садових шкідників

Мульча під рослинами виглядає акуратно і природно, покращуючи зовнішній вигляд саду

Мульчують матеріал перешкоджає розбризкуванню грунту на листя рослин при поливі

Мульчування охороняє врожай від гниття на поверхні грунту. Особливо корисна мульча для полуниці, гарбуза, огірків

 

 

Деревна тріска може бути не тільки корисною, але і привабливою при правильному використанні в дизайні ландшафту. У декоративної тріски прекрасні технічні характеристики і гарний естетичний вигляд. Як ми вже говорили вище у тріски хороші дренажні властивості, тому паркові, спортивні та прогулянкові доріжки, які покриті декоративною тріскою, залишаються чистими.

 

Декоративну деревну тріску можна забарвити в різні кольори і відтінки, таким чином, вона створює прекрасні і неповторні візерунки і малюнки. 

Другие статьи