Корзина
38 отзывов
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
+380502024000
+380989161715

Термін служби пили ленточной

Термін служби пили ленточной

Термін служби пили ленточной

Термін служби пили

 

Стрічкова пила - найскладніший елемент стрічкопильного верстата. Найбільша кількість відмов обладнання відбувається саме изза погіршення кондицій стрічкової пилки.

 

У цій публікації ми розглянемо тільки дорогі пили багаторазового використання, які вимагають ретельного обслуговування і підготовки. Завжди слід строго дотримуватися інструкції з експлуатації пилки, видану продавцем цих пил.

 

У процесі роботи пили в пазухах її зубів утворюються втомні мікротріщини. Для запобігання їх розвитку та розриву полотна слід щоразу, коли верстат зупиняється на перерву, послаблювати натяг пилки на шківах. Це особливо важливо робити в холодну пору року, коли гаряча натягнута пила швидко остигає і коротшає, в ній виникає додаткове натяг, що може призвести до розриву полотна. Через кожні 2-4 години роботи пилку треба знімати з верстата і вивішувати на спеціальних пристроях або викладати на підлозі ділянки пілоточкі на відпочинок на 24 години.

 

Заточка пилки допускається тільки через 4 години після її зняття з верстата. Навіть якщо пила ще не затупілась, заточка виконується обов'язково.

 

При заточуванні по всьому профілю зубів, у тому числі і в міжзубної пазусі, зрізається тонкий шар металу. При цьому профіль зубів зберігається, а в їх пазухах видаляються мікротріщини.

 

 Щоб уникнути пріжогов металу зубів при заточуванні використовують спеціальну охолоджуючу рідину. Після заточки обов'язково треба видалити задирки, наприклад, за допомогою дерев'яного бруска або спеціальної шарошки, інакше задирки будуть провокувати утворення мікротріщин.

 

Протягом 24часовой перерви в металі полотна пилки відбувається релаксація напруг; напруги по перетину пили вирівнюються, хоча, звичайно, і не повертаються в той стан, в якому вони перебували до початку експлуатації пилки. При поновленні експлуатації цієї пилки в ній знову виникають мікротріщини.

 

Рано чи пізно полотно порветься. Важко з певністю сказати, як довго зможе прослужити перезаточенное полотно в порівнянні з новим.

 

Полотно перезаточенной пилки може порватися незабаром після перезаточки, і причин цьому може бути чимало:

 

втома полотна изза занадто тривалої роботи тупими зубами,

неправильна заточка,

спотворення профілю зубів при заточуванні,

неякісна зварка,

неякісна вальцювання і правка,

надмірне натяг пив на верстаті,

неточність комплекту направляючих і затиску ними пили,

важкий режим різання,

дефектні поверхні шківів та ін.

http://slavlesinstrument.zakupka.com/

Предыдущие статьи